Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

1.SATICI Bilgileri:

Ünvanı: (Bundan sonra SATICI olarak adlandırılacaktır) Emlak Hesabım

Adresi: Dereboyu Cad. Bilim Sokak. No:5 Sun Plaza Maslak / İSTANBUL
Merkez – İstanbul

Telefon: +90 212 365 59 50

E-posta adresi: info@emlakhesabim.com

Web Sitesi Adresi: www.emlakhesabim.com

2.ALICI Bilgileri:

Adı / Soyadı / Ünvanı: (Bundan sonra ALICI olarak adlandırılacaktır)

Adresi: (ALICI’NIN ADRESİ)

Telefon: (ALICI’NIN TELEFONU)

E-posta adresi: (ALICI’NIN e-posta ADRESİ)

3.Sözleşmenin Konusu:

Bu sözleşme SATICI ile Müşteri (ALICI) arasında, internet üzerinden yapılan alışverişleri kapsar ve her iki taraf bu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. ALICI, satışa konu hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, hizmet koşulları vs satışa konu hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında hizmeti sipariş verdiğini, işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

4.Siparişin alınması:

Müşteri tüm siparişlerini internet üzerinde yer alan ve yukarıda adresi belirtilen web sitesi üzerinden verecektir. Herhangi bir sebeple SATICI ile telefon ya da başka bir iletişim aracı ile bağlantıya geçilse bile siparişin internet üzerinden tamamlanması esastır. Sipariş esnasında girilen bilgiler SATICI tarafından kayıt altında tutulacak ve yapılan satışın faaliyetlerini olacaktır.

5.Sözleşme Tarihi: # TARİH #

6.Hizmet Teslimi, Sözleşmenin ifa Yeri ve Teslim Şekli:

Hizmet, ALICInın teslimini talep etmiş olduğu üyeliğine SATICInın kontrol sonrası onayıyla teslim edilecektir. Hizmetlerin teslimi sanal ortamda sağlanacaktır.

7.Ödeme İşlemleri:

Müşteri internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden kendisine en uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir. Siparişini verdikten sonra 24 saat içerisinde ödemesini göndermemiş olan Siparişler iptal edilir ve SATICI hizmetlerin teslim yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. Banka Havalesi veya EFT yolu ile ödeme gönderen müşteriler mutlaka “Havale Bildirim Formu” nu doldurmak ve SATICI’YA iletmek zorundadırlar. SATICI ilerleyen zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir. SATICI, Müşterinin ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür.

8.SATICI’nın Beyan ve Taahhütleri:

SATICI, sözleşme konusu hizmeti eksiksiz teslim edilmesinden sorumludur.. Haklı gerekçelerle SATICI, sözleşmedeki ifa süresi dolmadan ALICIYA eşit kalite ve fiyatta hizmeti tedarik edebilir. SATICI, sipariş konusu hizmetin yerine getirilmesinin imkânsızlaştığını ileri sürerek, sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremiyorsa, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir. Ödemiş olduğu bedel ve borç altına sokan tüm belgeleri 10 gün içinde tüketiciye iade eder.

9.Sözleşmeye Konu Mal / Hizmetin Özellikleri:

# # URUN_LISTESI

Peşin Satış Tutarı: # # SIPARIS_PESIN

Ödeme Şekli: # # ODEME_SEKLI

Satış Tutarı

10.Ödeme Planı:

ALICI’NIN kredi kartı ile ve taksitle alışveriş yapması durumunda siteden seçmiş olduğu taksit biçimi geçerlidir. Taksitlendirme işlemlerinde, ALICI ile kart sahibi banka arasında imzalamış bulunan sözleşmenin ilgili hükümleri geçerlidir. Kredi kartı ödeme tarihi banka ile ALICI arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. ALICI, ayrıca bankanın gönderdiği hesap özetinden taksit sayısını ve ödemelerini takip edebilir.

11_1.Cayma Hakkı:

ALICI, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya belirttiği üyelikteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren ürün dijital hizmet olduğundan cayma hakkı söz konusu değildir.

12. Sipariş iptalleriniz hizmet alındıktan sonra söz konusu değildir.

13.Temerrüt Hali ve Hukuki Sonuçları:

ALICI, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır.

14.Yetkili Mahkeme:

İşbu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, ALICI ve SATICInın ikamet ettiği mahkeme yetkilidir.

15.Sözleşmenin Uygulanması:

Sözleşme, bir tarafın sözleşme hükümlerine uymaması, diğer tarafın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır her iki tarafı da bağlayan hükümler içermekte olup hükümleri.

16.Sözleşmenin Başlaması:

Bu sözleşme, Müşterinin SATICI internet sitesi üzerinden siparişini tamamlaması ile başlar. Müşteri tarafından ödeme işleminin henüz tamamlanmaması, sözleşme hükümlerini ortadan kaldırmaz.

17.Sipariş sözleşmesi ile birlikte SATICI’NIN elektronik bülten, elektronik posta, telefon, sms kanalları vasıtası ile ALICI ile iletişime geçme onayı

Bu sözleşme ile ALICI sipariş sözleşmesini onayladıktan sonra SATICI’NIN bu tarihten sonra yapacağı tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün ve müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek anketler ve bilgilendirmelerden elektronik bülten, elektronik posta, telefon ve sms aracılığıyla haberdar edilmeyi kabul etmiş sayılır.

18.ALICI, sipariş sözleşmesi ile birlikte, sözleşme koşullarını okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.